+38(066) 54-24-073
+38(066) 90-99-311

Ваш кошик порожній!

Догляд за сумками зі шкіри

Жіночі сумки, виконані з натуральної шкіри, виключно красиві, міцні і якісні. Вони забезпечені і масою інших позитивних властивостей, властивих даному матеріалу - стійкістю до різних температурних режимів, воді, зносостійкістю, збереженням тепла в морози і винятковою довговічністю.

 

Догляд за сумочками

Як і кожному іншому виробу, дамські сумочки потрібно особливий догляд. Шкіра з урахуванням варіанту вичинки може мати різну ступінь маркості. Гладка шкіра, виблискували легким блиском, потребує незначного догляду. Такі сумочки достатньо лише регулярно протирати фланелевою серветкою, змоченою в розчині мила, і надавати їм блиск за допомогою гліцерину, соку лимона, апельсинової кірки.

Купити сумку оптом можна і з зморшкуватою шкіри. Її слід протирати вологою губкою, а за наявності істотних забруднень використовувати розчин мила з додаванням спирту нашатирного. Після чищення виріб слід витирати насухо, в цілях уникнення деформації. Застосовувати для чищення ацетон, розчинники, бензин, щітки, жорсткі губки не слід, тому що можна пошкодити шкіру.

Для виведення плям з сумочки слід застосовувати спеціалізовані засоби. Також можна користуватися домашніми. Плями від кулькової ручки легко зникають під впливом гумового ластику або тампона, змоченого в соку лимона, краплях валеріани.

Жирні, масні плями видаляються порошком крейди, розчину молока і соди. Перед самостійним видаленням плям завжди рекомендується випробувати засіб на внутрішніх деталях зі шкіри.

Жіночі сумки недорого придбані, але виконані зі шкіри, також потребують правильному зберіганні. Їх не можна перегинати, наповнювати важкими речами, що може призвести до деформації виробів. Жорсткі сумки краще зберігати в спеціальних чохлах, що стоять на полиці, сумки м'якої форми слід наповнити папером чи тканиною, щоб вони не втратили вигляд і не придбали непотрібні складки.

New layer...
Ви тут: Главная страница Статті Догляд за сумками зі шкіри